Oferty Pracy w Holandii

Wyniki wyszukiwania

Prowincja
Miasto
Pokaż więcej
Sektor
Pokaż więcej
Rodzaj zatrudnienia
Ilość godzin (tygodniowo)


Mamy dla Ciebie 3 oferty pracy

Pracownik obsługi zamówień (orderpicker) - kwiaty - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: HONSELERSDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 05-12-2022
Dla naszego klienta z siedzibą w Honselersdijk poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy kompletowaniu zamówień kwiatowych.

Operator wózka widłowego (reachtruck) - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: WADDINXVEEN | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 05-12-2022
Dla jednego z naszych klientów w Waddinxveen zajmującego się eksportem warzyw i owoców poszukujemy doświadczonych operatorów wózków widłowych.

Pracownik fizyczny - przygotowywanie wózków z kwiatami - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: HONSELERSDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 05-12-2022
Dla naszego klienta w Honselersdijk, zajmującego się dystrybucją kwiatów, szukamy energicznych i zmotywowanych osób zainteresowanych pracą w strefie załadunku.
  1  

Praca za granicą od zaraz

 

Jesteśmy Certyfikowaną Agencją Zatrudnienia w Holandii. Od 2003 roku zajmujemy się pośrednictwem pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. W naszej bazie znajdziesz szeroki wybór ofert pracy z różnych sektorów gospodarki, takich jak: AGF, budownictwo, logistyka, branża sprzątająca, produkcja, ogrodnictwo, rolnictwo, transport. Poszukujemy pracowników dla firm na czas określony, nieokreślony i do pracy sezonowej. Przedsiębiorstwa zlokalizowane są w wielu miastach w Holandii.

 

Zróżnicowany wybór ofert pracy w Holandii dla par i nie tylko umożliwia znalezienie zatrudnienia w odpowiedniej branży i na właściwym stanowisku, zgodnym z kwalifikacjami, umiejętnościami, predyspozycjami oraz doświadczeniem. Możesz podjąć pracę na różnych stanowiskach: pracownika szeregowego, specjalisty, menagera niższego/wyższego szczebla lub kierownika. Praca za granicą daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, rozwijania kwalifikacji oraz poznania nowych miejsc i ludzi.

 

Praca dla par w Holandii

 

Nasza agencja pracy daje możliwość wyjazdu do Holandii z partnerem. Oferty pracy za granicą dla par cieszą się dużym zainteresowaniem. Bez względu na to, czy interesuje Cię zatrudnienie na okres stały czy tymczasowy, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Różnorodność ofert w naszej bazie pozwala dopasować stanowisko do oczekiwań, kwalifikacji i predyspozycji obojga partnerów. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie.

 

Korzystając z usług naszej agencji, nie musisz zajmować się załatwianiem wielu formalności. Wszelkimi sprawami związanymi z podjęciem pracy przez pary w Holandii zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy. Oferują kompleksowe wsparcie w kwestiach związanych z transportem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem, umową z pracodawcą czy wdrożeniem w zakres obowiązków na stanowisku pracy. Przez cały okres pobytu będą z Tobą w kontakcie telefonicznym i osobistym.

 

Dzięki Duijndam Works z pewnością znajdziesz idealną ofertę pracy, a my pomożemy Ci zorganizować wyjazd!

SZUKASZ DOBRZE PŁATNEJ PRACY W HOLANDII? ZAREJESTRUJ SIĘ W DUIJNDAM SPACE!