Oferty Pracy w Holandii

Wyniki wyszukiwania

Prowincja
Miasto
Pokaż więcej
Sektor
Pokaż więcej
Rodzaj zatrudnienia
Ilość godzin (tygodniowo)


Mamy dla Ciebie 26 oferty pracy

Pracownik obsługi zamówień (order picker) - warzywa i owoce - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: MAASDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla naszego klienta, nowoczesnego centrum dystrybucyjnego w Maasdijk poszukujemy osób do pracy przy kompletacji zamówień.

Pracownik pakowni/sortowni warzyw i owoców - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: MAASDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla jednego z naszych klientów w Maasdijk poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy pakowaniu owoców i warzyw.

Pracownik uprawy hortensji - OFERTA BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: MAASDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 38

Ważne do 04-07-2022
Dla jednego z naszych klientów w Maasdijk poszukujemy energicznych i zmotywowanych osób do pracy przy uprawie hortensji (na wolnej przestrzeni oraz w szklarni).

Pracownik porządkowy - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: DEN HAAG | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla jednego z naszych klientów w Den Haag poszukujemy zmotywowanych i odpowiedzialnych osób do pracy przy czyszczeniu maszyn i hali produkcyjnej.

Pracownik obróbki metalu - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: WATERINGEN | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla naszego klienta w Wateringen poszukujemy zmotywowanych osób ze zmysłem technicznym do pracy przy produkcji części i profili aluminiowych.

Pracownik pakowni pomidorów (dwie zmiany) - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: MAASDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla naszego klienta w Maasdijk poszukujemy energicznych i zmotywowanych osób chętnych do pracy przy pakowaniu pomidorów.

Operator maszyny pakującej - warzywa i owoce - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: POELDIJK | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla jednego z naszych klientów w Poeldijk poszukujemy zmotywowanej i doświadczonej osoby do pracy jako operator maszyny pakującej.

Operator wózka widłowego - produkcja metalu - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: KWINTSHEUL | Ilość godzin tygodniowo: 40

Ważne do 04-07-2022
Dla naszego klienta z siedzibą w Kwintsheul poszukujemy doświadczonego operatora wózków widłowych do pracy przy produkcji części i profili metalowych.

Praca za granicą od zaraz

 

Jesteśmy Certyfikowaną Agencją Zatrudnienia w Holandii. Od 2003 roku zajmujemy się pośrednictwem pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. W naszej bazie znajdziesz szeroki wybór ofert pracy z różnych sektorów gospodarki, takich jak: AGF, budownictwo, logistyka, branża sprzątająca, produkcja, ogrodnictwo, rolnictwo, transport. Poszukujemy pracowników dla firm na czas określony, nieokreślony i do pracy sezonowej. Przedsiębiorstwa zlokalizowane są w wielu miastach w Holandii.

 

Zróżnicowany wybór ofert pracy w Holandii dla par i nie tylko umożliwia znalezienie zatrudnienia w odpowiedniej branży i na właściwym stanowisku, zgodnym z kwalifikacjami, umiejętnościami, predyspozycjami oraz doświadczeniem. Możesz podjąć pracę na różnych stanowiskach: pracownika szeregowego, specjalisty, menagera niższego/wyższego szczebla lub kierownika. Praca za granicą daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, rozwijania kwalifikacji oraz poznania nowych miejsc i ludzi.

 

Praca dla par w Holandii

 

Nasza agencja pracy daje możliwość wyjazdu do Holandii z partnerem. Oferty pracy za granicą dla par cieszą się dużym zainteresowaniem. Bez względu na to, czy interesuje Cię zatrudnienie na okres stały czy tymczasowy, znajdziemy optymalne rozwiązanie. Różnorodność ofert w naszej bazie pozwala dopasować stanowisko do oczekiwań, kwalifikacji i predyspozycji obojga partnerów. Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie.

 

Korzystając z usług naszej agencji, nie musisz zajmować się załatwianiem wielu formalności. Wszelkimi sprawami związanymi z podjęciem pracy przez pary w Holandii zajmują się nasi wykwalifikowani pracownicy. Oferują kompleksowe wsparcie w kwestiach związanych z transportem, zakwaterowaniem, ubezpieczeniem, umową z pracodawcą czy wdrożeniem w zakres obowiązków na stanowisku pracy. Przez cały okres pobytu będą z Tobą w kontakcie telefonicznym i osobistym.

 

Dzięki Duijndam International z pewnością znajdziesz idealną ofertę pracy, a my pomożemy Ci zorganizować wyjazd!

SZUKASZ DOBRZE PŁATNEJ PRACY W HOLANDII? ZAREJESTRUJ SIĘ W DUIJNDAM SPACE!