Pracownik szklarni z orchideami - oferta bez stawki wiekowej

Miasto: DE LIER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo / Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w De Lier poszukujemy zmotywowanych osób do pracy w szklarni przy orchideach.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie wykonywanie różnych czynności związanych z uprawą i pielęgnacją orchidei (m.in. sztokowanie, rozsadzanie, czyszczenie korzonków).

Poszukujemy osoby energicznej i chętnej do podjęcia współpracy od zaraz na dłuższy czas.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy orchideach - mile widziane
  • własny transport do pracy
  • znajomość języka niderlandzkiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy

Oferujemy

  • najniższe na rynku koszty zakwaterowania - 103 euro/ tydzień
  • dodatek dla kierowców aut służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • nieodpłatny transport na wybrane oferty
  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe wynagrodzenie-przelewy już w środę po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów