Personel techniczny szklarni z pomidorami - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: TINTE | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo / Ogrodnictwo

Dla jednego z naszych klientów w miejscowości Tinte poszukujemy osób do pracy jako konserwator do drobnych napraw technicznych.

Opis stanowiska

Nasz klient to wysoce wyspecjalizowany producent pomidorów trosowych. Ekologiczne systemy upraw obejmujące kilka lokacji w okolicach Tinte.

Poszukujemy osoby, która będzie tak zwaną ,,złotą rączką".

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć:

  • doraźne i bieżące naprawy wyposażenia szklarni,
  • usuwanie usterek zgodnie z ustaleniami z przełożonym,
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych.

STAWKA: €10.67 brutto/godz. (do negocjacji)

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z instalacjami elektrycznymi
  • elastyczne godziny pracy
  • chęć do nauki i entuzjastyczne nastawienie
  • dyspozycyjność na dłuższy okres

Dodatkowe zalety:

  • doświadczenia w pracy jako konserwator
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • wynagrodzenie - bez stawek wiekowych!
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) - €103 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €28.70
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza