Operator maszyny pakującej - warzywa i owoce - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: POELDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Dla jednego z naszych klientów w Poeldijk poszukujemy zmotywowanej i doświadczonej osoby do pracy jako operator maszyny pakującej.

Opis stanowiska

Firma zajmuje się importem i eksportem warzyw oraz owoców w całej Europie. W okresie zimowym pracuje z produktami z zagranicy, a latem z produktami rodzimymi, co daje możliwość pracy przez cały rok.

Aktualnie poszukujemy osoby, która docelowo będzie odpowiedzialna za obsługę maszyny pakującej (ULMA Flowpack).

Osoba rozpoczynająca pracę na firmie zajmuje się wykonywaniem pracy produkcyjnej tak, aby zapoznać się z systemem pracy w firmie. Po sprawdzeniu się obejmie stanowiska operatora maszyny.

STAWKA: €11.96 brutto/godz.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • doświadczenie w pracy jako operator maszyny pakującej
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy
  • sumienność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez stawek wiekowych!
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) & najniższy na rynku koszt zakwaterowania - €103 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €28.70
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza