Operator wózka widlowego (pakownia pomidorów) - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: MAASDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Logistyka

Dla naszego klienta w Maasdijk poszukujemy zmotywowanych i doświadczonych operatorów wózków widłowych do pracy w pakowni pomidorów.

Opis stanowiska

Nasz klient jest specjalistą w dziedzinie uprawy pomidorów. Jego dynamicznie rozwijająca się firma dzieli się na kilka oddziałów. Jednym z tych oddziałów jest hala zajmująca się pakowaniem pomidorów.

Aktualnie poszukujemy doświadczonych operatorów wózków widłowych zainteresowanych podjęciem współpracy na dłuższy okres.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in za transport produktów za pomocą wózka widłowego oraz wprowadzanie do systemu danych dot. przewozu palet.

STAWKA: €10.87 brutto/godz. (po 80 przepracowanych godzinach stawka wynosi €11.37 brutto/godz.)

(stawka za pracę w godzinach wieczornych/nocnych (poniedziałek-piątek): 19:00-00:00 -115% stawki podstawowej; 00:00-06:00 - 125% stawki podstawowej)

Wymagania

  • uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. 3 miesiące
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do pracy na zmianie dziennej oraz wieczornej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • rzetelność i dokładność

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez stawek wiekowych!
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) & najniższy na rynku koszt zakwaterowania - €98 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €28.70
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza