Asystent kierownictwa działu produkcyjnego - OFERTA BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: WADDINXVEEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: AGF

Dla naszego klienta w Waddinxveen poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby do pracy jako asystent kierownictwa działu produkcyjnego.

Opis stanowiska

ZGARNIJ DARMOWY TRANSPORT Z POLSKI DO HOLANDII, KURS JĘZYKA NIDERLANDZKIEGO ORAZ BONUS €100!

Nasz zleceniodawca to nowoczesna i innowacyjna firma zajmująca się dystrybucją pakowanych warzyw do supermarketów w Europie zachodniej. Firma zatrudnia ponad 9000 osób i działa w 25 krajach na całym świecie.

Najważniejszym obowiązkiem osoby na tym stanowisku będzie dbanie o to, by zamówienia każdego dnia docierały do klienta na czas i spełniały wymogi jakości. Ponadto do obowiązków należy:

  • nadzór i koordynowanie pracy zespołu oraz podział obowiązków pracowników,
  • robienie planingów,
  • kontrolowanie norm produkcyjnych oraz jakości produktu,
  • tworzenie etykiet produktowych.

STAWKA: €12.41 brutto/godz.

Wymagania

  • znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego - w stopniu dobrym
  • doświadczenie w pracy administracyjnej/robieniu planningów
  • umiejętność zarządzania grupą pracowników
  • dyspozycyjność na dłuższy okres (oferujemy możliwość stałej współpracy)
  • odpowiedzialność, sumienność i rzetelność
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) & najniższy na rynku koszt zakwaterowania - €95 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza