Pracownik pakowni pomidorów (dwie zmiany) - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: MAASDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Dla naszego klienta w Maasdijk poszukujemy energicznych i zmotywowanych osób chętnych do pracy przy pakowaniu pomidorów.

Opis stanowiska

Nasz klient to firma zajmująca się uprawą pomidorów. Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy kontroli jakości, sortowaniu oraz pakowaniu pomidorów trosowych.

Praca może odbywać się na dwie zmiany - dzienna (w godz. 06:00-16:00) oraz nocna (w godz. 15:00-00:00 lub 17:00-03:00/4:00).

STAWKA: €10.14brutto/godz. (po 80 przepracowanych godzinach stawka wynosi €10.64 brutto/godz.)

(stawka za pracę w godzinach wieczornych/nocnych (poniedziałek-piątek): 19:00-00:00 -115% stawki podstawowej; 00:00-06:00 - 125% stawki podstawowej)

Wymagania

  • chęć i motywacja do pracy
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez stawek wiekowych!
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) & najniższy na rynku koszt zakwaterowania - €98 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €28.70
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza