Szczegóły oferty

Pracownik sortowni ziemniaków - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: HILLEGOM | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Dla jednego z naszych klientów w Hillegom poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy sortowaniu ziemniaków.

Opis stanowiska

ZGARNIJ DARMOWY TRANSPORT Z POLSKI DO HOLANDII, KURS JĘZYKA NIDERLANDZKIEGO ORAZ BONUS €100!

Nasz klient to jedna z przodujących firm specjalizujących się w dystrybucji ziemniaków. Każdego dnia dbają o to, by dostarczany przez nich produkt był wysokiej jakości. W związku z tym bardzo ważne jest dla nich to by proces kontroli jakości przebiegał na odpowiednim poziomie.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy sortowaniu (kontroli jakości) i pakowaniu ziemniaków.

STAWKA: €10.34 brutto/godz.

Wymagania

  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • prawo jazdy - mile widziane
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez stawki wiekowej!
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) & najniższy na rynku koszt zakwaterowania - €95 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza