Szczegóły oferty

Pracownik szklarniowy (ogórki) - BEZ STAWKI WIEKOWEJ!

Miasto: BERKEL EN RODENRIJS | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo / Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Berkel en Rodenrijs szukamy zmotywowanych osób do pracy przy ścinaniu ogórków w szklarni.

Opis stanowiska

Nasz klient od wielu lat zajmuje się uprawą wysokiej jakości ogórków szklarniowych.

Obecnie poszukujemy pracownika szklarni, który będzie odpowiedzialny za wykonywanie czynności związanych z uprawą, pielęgnacją i zbiorem ogórków na szklarni.

STAWKA: €10.67 brutto/godz.

Wymagania

  • doświadczenie przy ścinaniu ogórków
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • chęć do pracy w szklarni

Oferujemy

  • zdalny proces rekrutacji
  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie - bez stawek wiekowych!
  • dodatek wakacyjny oraz urlopowy (Vakantiegeld i Vakantiedagen)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych: samochód osobowy - €20 netto tygodniowo, bus - €40 netto tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • komfortowe zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) & najniższy na rynku koszt zakwaterowania - €103 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €28.70
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza