KIM JESTEŚMY?

KIM JESTEŚMY?

Duijndam International jest agencją zatrudnienia, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Niderlandach. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

W naszej firmie efektywna komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę, a dzięki wymianie pomysłów i doświadczeń oraz stawianiu sobie jasnych celów, wiemy, czego oczekują od nas nasi kandydaci i zleceniodawcy. Tak jak do tej pory, można oczekiwać od nas profesjonalnych metod działania opierających się na personalnym podejściu. W skład naszego zespołu wchodzą osoby mówiące w języku polskim, angielskim, niderlandzkim i niemieckim. Nasi rekruterzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie wielu branż i dziedzin gospodarki.

Wyróżnia nas to, że posiadamy szeroki wachlarz ofert pracy, od stanowisk kierowniczych poprzez specjalistów, po funkcje na niższych szczeblach organizacji. Współpracujemy z pracodawcami z wielu branż i sektorów gospodarki, między innymi: administracji, logistyki, transportu, budownictwa i ogrodnictwa.

NASZA HISTORIA

Minęło ponad 20 lat od momentu, kiedy Karel Duijndam zauważył u pracodawców potrzebę świadczenia dobrych i elastycznych usług kadrowych. Jego metody działania opierające się na zaufaniu, zaangażowaniu oraz umiejętność stawiania sobie celów i dążeniu do ich realizacji, w krótkim czasie doprowadziły do pojawienia się pierwszych zleceń.

W 1997 roku, przy ulicy Kerklaan w Wateringen została otwarta pierwsza siedziba firmy pod nazwą Uitzendbureau Karel Duijndam (UKD).  Z czasem firma się rozrosła i powstało jeszcze kilka oddziałów w Niderlandach i dwie placówki w Polsce. Wraz z rozwojem nastąpiła zmiana w nazwie firmy, w Polsce na Duijndam International, a w Niderlandach na Duijndam Uitzendgroep. Polityka personalna jest w dalszym ciągu nieodłączną częścią strategii firmy. Zadowolenie naszych klientów i kandydatów stawiamy na pierwszym miejscu.

CERTYFIKATY I PARTNERZY

Nasze członkostwo w różnych organizacjach branżowych oraz posiadanie odpowiednich certyfikatów daje osobom poszukującym pracy obiektywny obraz naszej firmy. Świadczone przez nas usługi zawsze staramy się wykonywać na jak najwyższym poziomie, rzetelnie i profesjonalnie.

Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy wpis do  Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia i posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej nr 1.

Od 2004 r. roku jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy, co świadczy o tym, że przestrzegamy najwyższych standardów etyczno-zawodowych w działalności związanej z pośrednictwem pracy.

MISJA, WIZJA, AMBICJA

Nasza misja to kojarzenie ze sobą ludzi. Niezależnie od tego, czy właśnie szukasz pracy czy chcesz powiększyć swój zespół o nowych pracowników Duijndam zawsze dąży do odpowiedniego połączenia interesów obu stron rynku pracy.

Wartościowi i zmotywowani pracownicy są dla firm i organizacji bezcenni. Spełnianie oczekiwań pracowników oraz pracodawców to nasz cel, do którego nieustannie dążymy z wielkim entuzjazmem!

Niezależnie od sytuacji ekonomicznej firma Duijndam ciągle się rozwija. Dzięki temu coraz więcej zleceniodawców oraz osób poszukujących pracy, z różnych branż, trafia właśnie do naszej agencji. Celem firmy jest utrzymanie rozwoju w nadchodzących latach.

SZUKASZ DOBRZE PŁATNEJ PRACY W NIDERLANDACH? ZAREJESTRUJ SIĘ W DUIJNDAM SPACE