AGENCJA PRACY W HOLANDII

KIM JESTEŚMY?

Duijndam International to profesjonalna agencją zatrudnienia, specjalizująca się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Holandii. W Polsce działamy nieprzerwanie od 2003 roku. Przeprowadziliśmy już tysiące skutecznych i satysfakcjonujących procesów rekrutacyjnych. Sprawdź, jak działamy!

 

W naszej bazie znajduje się szeroki wybór ofert z różnych sektorów gospodarki. To konkretne propozycje zatrudnienia, zweryfikowane i szczegółowo opisane przez naszych specjalistów. Naszymi Klientami są m.in. firmy i przedsiębiorstwa działające w logistyce, transporcie, budownictwie i ogrodnictwie, a także instytucje finansowe i administracja.

 

W zależności od Twoich predyspozycji, wykształcenia, kwalifikacji zawodowych i doświadczenia możemy zaproponować Ci pracę w wybranych branżach i na różnych stanowiskach: pracownika szeregowego, specjalisty, menagera niższego / wyższego szczebla lub kierownika.

 

Rekrutacje w Duijndam International przeprowadzają wyłącznie najwyższej klasy specjaliści. Nasz zespół to profesjonalni rekruterzy doskonale znający wybrane branże i swobodnie posługujący się językiem polskim oraz językami obcymi (m.in. językiem angielskim, niderlandzkim i niemieckim). Specjalistyczna wiedza, doświadczenie oraz wysokie umiejętności interpersonalne pozwalają nam realizować wszystkie zadania z zachowaniem najwyższych standardów.

 

Jesteśmy przekonani, że kluczem do efektywnej współpracy jest optymalne dopasowanie potencjalnych pracowników do konkretnych pracodawców, ich wymagań i aktualnego zapotrzebowania. U nas masz pewność, że tak właśnie będzie!

agencja pracy
agencja pracy za granicą

NASZA HISTORIA

Jak to się zaczęło? Ponad 20 lat temu Karel Duijndam dostrzegł, że rozwijające się firmy, bez względu na branżę, w której działają, potrzebują elastycznych usług w zakresie zatrudniania i zarządzania zasobami ludzkimi. Zaprojektował metody pośredniczenia w zatrudnianiu, które pozwalały efektywnie zaspokajać zmieniające się potrzeby kadrowe przedsiębiorców. Dzięki swojemu zaangażowaniu i konsekwencji w realizacji własnych celów – w krótkim czasie pojawiły się pierwsze zlecenia.

 

W 1997 roku, przy ulicy Kerklaan w Wateringen, otworzono pierwszą siedzibę firmy Uitzendbureau Karel Duijndam (UKD). Grono zadowolonych Klientów zaczęło sukcesywnie się powiększać, a firma – stopniowo rozrastać. Pojawiły się kolejne oddziały w Holandii i dwie placówki w Polsce. Firma zmieniła nazwę na Duijndam International (w Polsce) oraz Duijndam Uitzendgroep (w Holandii).

 

Nie zmieniło się tylko jedno: naszym priorytetem zawsze była, jest i będzie satysfakcja naszych Klientów!

CERTYFIKATY I PARTNERZY

Duijndam International to legalnie działająca agencja pracy za granicą. Jako pierwsi w Polsce otrzymaliśmy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia i posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki Pracy i Polityki Społecznej nr 1!

 

Ponadto od 2004 roku jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy, zrzeszającego wyłącznie podmioty specjalizujące się w pośrednictwie pracy i realizujące procesy rekrutacyjne z zachowaniem najwyższych standardów etyczno-zawodowych. Działamy również w różnych organizacjach branżowych, bierzemy udział w rozmaitych szkoleniach oraz stale podnosimy swoje umiejętności.

 

Wybierając naszą agencję pośrednictwa pracy masz pewność, że jesteś w dobrych rękach.

pośrednictwo pracy

MISJA, WIZJA, AMBICJA

Naszą misją jest skuteczne dopasowywanie pracowników i pracodawców, efektywne łączenie interesów obydwu stron procesu rekrutacyjnego oraz zaspokajanie ich potrzeb i oczekiwań.

 

Jesteś pracodawcą? Szukasz pracowników sezonowych lub tymczasowych? Chcesz powiększyć swój zespół na określony czas lub na stałe? Z przyjemnością wesprzemy Cię w procesie rekrutacyjnym i znajdziemy najlepszego kandydata lub kandydatów do pracy, posiadających niezbędne kwalifikacje i doświadczenie.

 

Szukasz pracy w Holandii? Jesteś we właściwym miejscu! Nasza agencja pośrednictwa pracy za granicą może zaoferować Ci zatrudnienie w odpowiedniej dla Ciebie branży i na właściwym stanowisku, zgodnym z Twoimi kwalifikacjami, umiejętnościami i doświadczeniem.

 

Pracujemy z pełnym zaangażowaniem, konsekwentnie dążąc do świadczenia usług na jeszcze wyższym poziomie. Rozwój jest wpisany w wizję Duijndam International, w myśl zasady: sky is the limit.

SZUKASZ DOBRZE PŁATNEJ PRACY W HOLANDII? ZAREJESTRUJ SIĘ W DUIJNDAM SPACE!