Dla kandydatów

Proces rekrutacji – to tylko kilka prostych kroków

Proces rekrutacji w Duijndam International stworzony jest z myślą o osobach, które są zdecydowane i zmotywowane do podjęcia pracy oraz osiągnięcia sukcesu. Abyś w jak najkrótszym czasie mógł wyjechać i rozpocząć pracę, ilość formalności zmniejszyliśmy do minimum. Od znalezienia nowej pracy dzieli Cię zaledwie kilka prostych kroków!

 

Duijndam SPACE – najprostsza droga do aplikowania o pracę w Duijndam!

Warunki formalne

Każda osoba, która chce wyjechać do pracy w Holandii musi:

 

  • być pełnoletnia
  • posiadać niezniszczony dokument tożsamości ważny minimum 6 miesięcy
  • zarejestrować się na Duijndam Space, wysłać CV lub wypełnić formularz zgłoszeniowy w jedynym z naszych biur i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji
  • posiadać konto walutowe w euro (na własne imię i nazwisko)

Transport

Od wielu lat współpracujemy z jedna z renomowanych firm transportowych, która bezpiecznie i na czas dowiezie Cię do naszego biura w Holandii. Wyjazdy organizowane są z terenu całej Polski. Jeśli mieszkasz w małej miejscowości prawdopodobnie będziesz musiał/musiała dojechać do pobliskiego większego miasta.

 

A co z transportem do pracy na co dzień?

Dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy jest bezpłatny. Dla naszych pracowników mamy do dyspozycji auta osobowe oraz popularne w Holandii rowery. Po przyjeździe do naszego biura w Maasdijk w Holandii spotkasz się z naszymi koordynatorami w celu dopełnienia wszelkich formalności.

Warunki mieszkaniowe

Oferujemy dogodne i komfortowe zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych.

W miarę możliwości staramy się zapewnić zakwaterowanie jak najbliżej miejsca pracy, tak aby skrócić czas dojazdu, a tym samym dać pracownikom więcej czasu na odpoczynek. W domkach znajduje się wspólny salon z telewizorem, wyposażona kuchnia, łazienka, WC oraz sypialnie. Na każdym domku zapewniamy swobodny dostęp do Internetu.

Aby spełnić oczekiwania naszych pracowników ciągle podwyższamy standard mieszkań.

Wynagrodzenie

W naszej agencji funkcjonuje system cotygodniowych rozliczeń godzin pracy oraz wypłat. Poprzez stronę internetową każdy pracownik logując się na swój profil ma stały i bezpieczny dostęp do historii swoich odcinków wypłat oraz rozliczeń rocznych (Jaaropgaven). Wynagrodzenie przelewane jest na konto bankowe pracownika.

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie od kosztów opieki zdrowotnej jest obowiązkowe dla osób, które podejmują pracę na terenie Holandii. Duijndam może wystąpić o ubezpieczenie zdrowotne w Twoim imieniu. Po rejestracji otrzymasz kartę ubezpieczeniową, która jest niezbędna w razie wizyty u lekarza pierwszego kontaktu lub w szpitalu. Składka na ubezpieczenie zdrowotne odliczana jest automatycznie z wynagrodzenia każdego pracownika. W celu zrekompensowania części środków przekazanych na ubezpieczenie zdrowotne, każdy nasz pracownik może ubiegać się o dofinansowanie. Jego wysokość uzależniona jest od wysokości przychodu brutto.

Wsparcie

Po przyjeździe do Holandii spotkasz się z naszymi koordynatorami, którzy mówią w języku polskim,  niderlandzkim, angielskim, słowackim oraz rumuńskim. Pomogą Ci dopilnować wszelkich niezbędnych formalności związanych z umową, ubezpieczeniem, podatkiem itd. Przedstawią Cię także w nowej firmie i wprowadzą w zakres obowiązków na Twoim stanowisku pracy. Zorganizują wygodne warunki mieszkaniowe i przez cały okres pobytu dbać będą o właściwy standard wyposażenia mieszkań oraz dojazdu do pracy. Przez cały okres pobytu będą także z Tobą w kontakcie telefonicznym i osobistym. Pomogą w sprawach związanych z pracą, mieszkaniem oraz będą służyć pomocą językową.

SZUKASZ DOBRZE PŁATNEJ PRACY W HOLANDII? ZAREJESTRUJ SIĘ W DUIJNDAM SPACE!