Szczegóły oferty

Orderpicker - sektor kwiatowy

Miasto: DE KWAKEL | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Logistyka

W bukietach liczy się kolor - im więcej, tym bardziej atrakcyjny jest produkt. Ale co jest jeszcze ważniejsze? Świeżość. Nikt nie chce przecież otrzymać zwiędniętych kwiatów. Dlatego orderpicker, którego szukamy, powinien być gotowy do pracy pod presją czasu.

Opis stanowiska

Jako importer kwiatów egzotycznych z całego świata, nasz klient łączy plantatorów z hurtownikami. Ze względu na swoją szeroką ogólnoświatową skalę dostarcza kwiaty bezpośrednio z obszarów, które w danej chwili oferują najlepszą i najdłuższą jakość produktu.

Jako orderpicker będziesz razem z zespołem kolegów odpowiedzialny za przygotowywanie zamówień pod wysyłkę. Każde z nich musi być skontrolowane pod kątem jakości i odpowiedniej ilości. Ważne jest również dotrzymanie terminów, z czym wiąże się ścisła współpraca pomiędzy wszystkimi działami.

Oferta dostępna również dla osób poszukujących pracy z zakwaterowaniem.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoce rozwinięta organizacja pracy
  • znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego
  • motywacja i chęć dłuższej współpracy
  • mile widziane osoby z okolic De Kwakel

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę
  • możliwość rozwoju w wielu dziedzinach, nie tylko związanych ze swoimi obowiązkami
  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją
  • wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi
  • niekorporacyjny klimat
  • dodatki do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)