Szczegóły oferty

Orchidee – Ter Laak

Miasto: WESTLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta, który został wybrany Międzynarodowym Plantatorem Roku 2018, poszukujemy doświadczonych osób do pracy przy uprawie i pielęgnacji orchidei.

Opis stanowiska

Ter Laak Orchids jest progresywnym biznesem rodzinnym, dla którego uprawa orchidei jest pasją już od 1954 roku. Firma dąży do najlepszej jakości produktu poprzez innowacje oraz rozwój technologiczny, dbając przy tym o środowisko naturalne oraz szacunek dla swoich pracowników. W szklarniach Ter Laak w Wateringen rocznie uprawia około 6 milionów roślin Phalaenopsis.

Poszukujemy entuzjastycznych osób, które z zaangażowaniem dołączą do zespołu, liczącego obecnie 200 pracowników. Klikając na poniższy link możesz dowiedzieć się więcej:

Do Twoich obowiązków będzie należało: sadzenie, sztokowanie, pakowanie roślin oraz inne czynności związane z pielegnacją orchidei oraz dbanie o czystość miejsca pracy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy orchideach (minimum 3 miesiące)
  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • motywacja do pracy
  • własny dojazd do pracy

Oferujemy

  • pracę w zgranym, międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju i stałej współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków
  • pracę w nowoczesnej, pełnej ambicji firmie