Szczegóły oferty

Kierownik hali

Miasto: MAASLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Maasland poszukujemy zmotywowanych osób na stanowisko kierownika hali produkcyjnej.

Opis stanowiska

Nasz klient jest specjalistą w dziedzinie uprawy pomidorów. Jego dynamicznie rozwijająca się firma dzieli się na kilka oddziałów. Jednym z tych oddziałów jest hala zajmująca się pakowaniem pomidorów. W związku z coraz większą ilością napływających zamówień, firma wprowadziła system zmianowy, pozwalający na płynny rozwój firmy.

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za wszystkie czynności umożliwiające płynny przebieg pracy podczas poszczególnych zmian. Funkcja, jaką oferujemy niesie ze sobą wiele odpowiedzialności, ale daje także ogrom przestrzeni w wykonywaniu powierzonej pracy.

Firma przykłada dużą wagę do tego, aby pracownicy byli zadowoleni ze współpracy i motywuje do tego, aby jakość wykonywanej przez nich pracy była z każdym dniem coraz lepsza.

Wymagania

  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego - w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność kierowania większą grupa osób, w tym liderów band
  • odpowiedzialność za wysoką jakość wysyłanego produktu
  • zdolność kierowania całym systemem pracy oraz produkcji

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów