Szczegóły oferty

Pomocnik dekarza

Miasto: WESTLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Budownictwo

Dla naszego klienta w miejscowości Wateringen poszukujemy doświadczonego pomocnika dekarza. Praca obejmuje różne projekty na terenie Westland.

Opis stanowiska

Nasz klient - młoda i dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się głównie w płaskich dachach bitumicznych, ale dachy pokryte dachówką bądź pasami dachowymi również nie są dla niej obcym obszarem.

Firma posiada również oddzielny dział specjalizujący się w produkcji ołowiu i cynku i pracuje zgodnie z najnowszymi przepisami ochrony środowiska. W związku z coraz większą ilością napływających zleceń, nasz klient chcąc poszerzyć swój zespół, poszukuje osoby na stanowisko pomocnika dekarza.

Doświadczenie w zawodzie dekarza nie jest wymagane, natomiast kandydat powinien mieć świadomość tego, iż jest to praca fizyczna.

Wymagania

  • znajomość języka holenderskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy czas
  • brak lęku wysokości

Oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • 25 dni urlopowych w roku i dodatek wakacyjny 8%
  • możliwość uzyskania dyplomu VCA
  • stanowisko z możliwością rozwoju
  • współpracę z ambitnym i dynamicznym zespołem profesjonalistów