Szczegóły oferty

Operator wózka widłowego

Miasto: WATERINGEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta z siedzibą w Wateringen poszukujemy osób do pracy z doświadczeniem przy obsłudze wózka widłowego.

Opis stanowiska

Nasz klient specjalizuje się w uprawie chryzantem już od 1997 roku. Aktualnie firma posiada wiele odmian różnobarwnych chryzantem, które sukcesywnie i z wielka precyzja dostarczane są do klientów z całej europy. Największy nacisk firma kładzie na jakość dostarczanego przez nich produktu.

Na chwile obecna, nasz klient poszukuje osoby, która z wielką precyzją będzie potrafiła wykonywać wszelkie prace związane z ulokowaniem chryzantem w odpowiednie rzędy pod wcześniej ustalony plan. Odpowiednim kandydatem jest osoba, która potrafi obsługiwać wózek widłowy do przestawiania doniczek (oppotten).

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • precyzyjność i dokładność wykonywanej pracy
  • własny transport do pracy
  • chęć podjęcia współpracy na dluższy okres czasu

Oferujemy

  • praca w rodzinnej firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku
  • zwrot kosztów dojazdu (powyżej 10km)
  • miła i przyjazna atmosfera w pracy, sprzyjająca rozwojowi pozazawodowemu
  • odpowiednie przeszkolenie oraz rozwój zawodowy