Szczegóły oferty

Pracownik montażu/Instalator

Miasto: DE LIER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Przemysł/Technika

Dla naszego klienta w De Lier poszukujemy osoby z doświadczeniem w przeglądzie technicznym oraz serwisowaniu różnego typu maszyn produkcyjnych.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca jest nowoczesną firmą, zajmującą się uprawą orchidei. Firma oferuje niezwykle bogaty asortyment, wprowadzając co roku nowe odmiany kwiatów na rynek. Swój międzynarodowy sukces zawdzięcza innowacyjnym metodom rozmnażania storczyków.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w dziale technicznym firmy, a do jej obowiązków będą należały czynności związane z konserwacją m.in. maszyn i paneli szklarniowych oraz pomoc w dziale technicznym firmy.

Wymagania

  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • własny transport do pracy
  • samodzielność, jak również umiejętność pracy w zespole
  • dokładność oraz sumienność
  • zmysł techniczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów