Szczegóły oferty

Stroiki kwiatowe

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy zmotywowanych osób ze zdolnościami manualnymi do tworzenia stroików z kwiatów doniczkowych.

Opis stanowiska

Osoby na tym stanowisku będą pracowały przy aranżacjach kompozycji z kwiatów doniczkowych. Praca polega na sadzeniu kwiatów zgodnie z przygotowanym wcześniej wzorem, dekorowaniu ozdobami oraz pakowaniu. Firma ceni sobie jakość i staranność wykonywanej pracy, w zamian możesz liczyć na miłą atmosferę oraz po wykazaniu się - możliwość stałego zatrudnienia.

Wymagania

  • chęć i motywacja do pracy przy kwiatach
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (produkcja stroików lub bukietów) - mile widziane

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne godziny pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów