Szczegóły oferty

Personel sprzątajacy

Miasto: RIJSWIJK ZH | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Usługi hotelarskie / świadczenie usług

Dla naszego klienta w Rijswijk poszukujemy osoby do pracy przy sprzątaniu różnych budynków przemysłowych między innymi: klatek schodowych, hal produkcyjnych i magazynowych.

Opis stanowiska

Sprzątanie przemysłowe to wymagający dział usług. Praca polega na utrzymaniu czystości oraz konserwacji różnego rodzaju obiektów użytkowych. Do Twoich obowiązków będzie należeć czyszczenie zabrudzeń za pomocą odpowiedniego sprzętu oraz środków chemicznych. Usuwanie zanieczyszczeń powstałych w wyniku oparów, zacieków czy zniszczeń manualnych (graffiti).

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku-mile widziane
  • komunikatywna znajomość holenderskiego lub angielskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: €10.55 na godzinę (brutto)
  • legalne zatrudnienie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień