Szczegóły oferty

Pakownia warzyw i owoców

Miasto: WADDINXVEEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: AGF

Dla naszego klienta w Waddinxveen poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy przy pakowaniu i sortowaniu owoców i warzyw.

Opis stanowiska

Pakowacz jest częścią zespołu obsługującego linię produkcyjną i do jego obowiązków należy kontrola jakości, wagi oraz ilości pakowanego produktu.

Wymagania

znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - co najmniej w stopniu komunikatywnym
duża motywacja do pracy
doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie (€10,19/godz. Brutto)
przejrzyste warunki zatrudnienia
cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
wsparcie koordynatorów