Szczegóły oferty

Pracownik sortowni cebulek kwiatowych

Miasto: VOORHOUT | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Dla jednego z naszych klientów z Voorhout poszukujemy osób chętnych do pracy przy sortowaniu cebulek kwiatowych. Oferta kierowana jest zarówno do osób zainteresowanych wyjazdem indywidualnym, jak i do par oraz grup.

Opis stanowiska

Nasz klient to lider na rynku kwiatowym, który funkcjonuje od 1850 roku nieustannie podnosząc jakość swoich usług. Firma ta stawia na rozwój oraz systematycznie prowadzi badania rynku, aby podążać za trendami i móc spełniać potrzeby konsumentów.

Poszukujemy zmotywowanych osób do pracy w magazynie przy sortowaniu cebulek kwiatowych.

Oferta kierowana jest zarówno do osób zainteresowanych wyjazdem indywidualnym, jak i do par oraz grup.

Start pracy: lipiec 2018 r.

Wymagania

  • dyspozycyjność na min. 6 tygodni
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat B. - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów