Szczegóły oferty

Teamleader - orchidee

Miasto: DE LIER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Nasz zleceniodawca jest nowoczesną firmą zajmujacą się uprawą orchidei. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnej osoby na stanowisko teamleader na szklarni z orchideami.

Opis stanowiska

Firma oferuje niezwykle bogaty asortyment, wprowadzając co roku nowe odmiany kwiatów na rynek. Swój międzynarodowy sukces zawdzięcza innowacyjnym metodom rozmnażania storczyków. W nowoczesnym laboratorium firmy tworzone są nowe szczepy sadzonek.

Do Twoich obowiązków będzie należeć monitorowanie czasu wykonywanej pracy, kontrola jakości produkcji, szkolenie nowych pracowników oraz inne prace szklarniowe.

Jeśli jesteś osobą energiczną, potrafiącą zaangażować się w wykonywaną pracę, umiesz skoncentrować się na indywidualnych zadaniach, jesteś dokładna/y, radzisz sobie z pracą pod presją czasu - jest to oferta dla Ciebie.

Wymagania

  • język holenderski umożliwiający swobodną komunikację
  • motywacja do pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • lekcje języka holenderskiego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów