Szczegóły oferty

Pracownik logistyki (giełda kwiatowa)

Miasto: HONSELERSDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Logistyka

Dla naszego klienta w Honselersdijk szukamy osób, które chcą pracować dla innowacyjnej firmy zajmującej się dystrybucją kwiatów.

Opis stanowiska

Nasz klient to rozwijająca się firma, od lat zajmująca się dystrybucją kwiatów. Firma ceni sobie jakość i staranność wykonywanej pracy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • budowanie wózków lub palet z kwiatami luzem bądź w wodzie (zależnie od zamówienia);
  • sprawdzanie jakości, ilości oraz gatunku kwiatów przed ich zapakowaniem na wózki bądź palety;

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
  • doświadczenie w pracy jako order picker
  • dyspozycyjność na dłuższy okres
  • staranność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień
  • cotygodniowe wypłaty
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza