Szczegóły oferty

Pracownik pakowni pomidorów

Miasto: MAASLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Dla naszego klienta w Maasland poszukujemy energicznych i zmotywowanych osób chętnych do pracy przy pakowaniu pomidorów.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za pakowanie pomidorów.

Poszukujemy osób zainteresowanych dłuższą współpracą.

Praca może odbywać się w systemie zmianowym.

Praca w godzinach nocnych dodatkowo płatna w wysokości 25-40%.

Praca w niedzielę płatna dodatkowo 100%.

Wymagania

  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • gotowość do pracy w weekendy
  • chęć i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem (nie jest wymagane)

Oferujemy

  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatek dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień
  • cotygodniowe wypłaty
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • darmowy transport do i z miejsca pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • wsparcie koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) - m.in. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza