Szczegóły oferty

Pracownik pielęgnacji kwiatów - orchidee

Miasto: WATERINGEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla klienta w miejscowości Nootdorp poszukujemy osób do pracy przy orchideach.

Opis stanowiska

Nasz klient uprawia różne rodzaje phalaenopsis, to na powierzchni 44 000 m2. Jego siła tkwi w zrównoważonym połączeniu: najnowocześniejszy sprzęt oraz pasja i doświadczenie pracowników. Firma współpracuje z najlepszymi partnerami na każdym etapie procesu produkcyjnego, od dostawców po eksporterów. W ten sposób gwarantuje stałą jakość, jakiej oczekują klienci.

Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.: sztokowanie, sortowanie, pakowanie, czyszczenie orchidei.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z orchideami
  • odpowiednia motywacja
  • dostępność do pracy na dłuższy okres
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • praca w pełnym wymiarze godzin i stałych godzinach
  • staniesz się częścią zgranego i pełnego zapału zespołu
  • długoterminowa współpraca
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień