Szczegóły oferty

Pracownik produkcji - inpak kwiatów

Miasto: HONSELERSDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Lubisz pracować w dynamicznym środkowisku, a praca z kwiatami to Twoja pasja? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Opis stanowiska

Nasz klient, który mieści się w Honselersdijk, jest częścią Dutch Flower Group - lidera na rynku kwiatowym. Firma zajmuje się dostawą i dystrybucją kwiatów ciętych, charakteryzuje się osobistym podejściem do klienta i punktualnością.

Poszukujemy osób do pracy na następujące stanowiska: orderpicker, składanie wózków, inpak i ompak, obsługa lokacji magazynowych, pracownik all around, sztaplowanie skrzynek.

Oferta dotyczy pracy na pełny etat na długi okres czasu, nie jest to praca sezonowa.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego w mowie i piśmie
  • własny transport
  • znajomość obsługi komputera
  • motywacja do pracy
  • pozytywne nastawienie
  • doświadczenie w branży kwiatowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • praca w firmie o wysokiej pozycji na rynku
  • nieformalna i przyjemna atmosfera w pracy
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • możliwości rozwoju - szkolenia, kursy i coaching
  • warunki pracy wysokiego standardu, w tym świetna restauracja i masażysta firmowy!
  • każdego tygodnia piękny bukiet do domu - jako podarunek