Szczegóły oferty

Pracownik produkcji - oferta wakacyjna

Miasto: WESTLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Produkcja

Szukasz pracy wakacyjnej? Dobrze trafiłeś! Zdobądź nowe doświadczenie zawodowe, a wolnym czasie poznaj Holandię! Możliwość wyjazdu krótkoterminowego (min.6 tyg.) lub na dłuższy okres! Oferta również dla par/grup!

Opis stanowiska

PRZEŚLIJ ZGŁOSZENIE, A MY ZNAJDZIEMY DLA CIEBIE OFERTĘ PRACY Z DOGODNYM TERMINEM WYJAZDU!

Jeśli posiadasz własne zakwaterowanie na terenie Holandii zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami w Den Haag (tel. +31 704 274 855) lub w Rotterdamie (tel. +31 108 700 800).

Wymagania

  • dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja do pracy
  • znajomość języków, doświadczenie i prawo jazdy nie jest wymagane, ale mile widziane

Oferujemy

  • przejrzyste warunki i legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie w euro
  • cotygodniowe wypłaty – już po pierwszym przepracowanym tygodniu!
  • dodatek dla kierowców w wysokości €20 za przepracowany tydzień
  • zakwaterowanie (z dostępem do Internetu) - €92 tygodniowo
  • ubezpieczenie zdrowotne - €23,45/tydzień
  • transport do i z miejsca pracy
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii, pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza)