Szczegóły oferty

Pracownik produkcji - kwiaty

Miasto: NAALDWIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Poszukujemy osoby doświadczonej w pracy z kwiatami na szklarni, która zainteresowana jest podjęciem długiej współpracy na dziale dystrybucji.

Opis stanowiska

Nasz klient to progresywna firma, której produkty charakteryzują się dobrą, a przede wszystkim niezmienną jakością. Wiedza o roślinach, znajomość rynku, a także unikalne połączenie metod Breeding & Growing sprawiają, że uzyskała ona stabilną i cenioną pozycję na rynku globalnym.

Osoba na tym stanowisku będzię odpowiedzialna przygotowywanie plantów do wysyłki, sadzenie, czyszczenie oraz inne prace porządkowe.

Wymagania

  • znajomość języka niderlandzkiego w stopniu dobrym
  • własny transport
  • doświadczenie w pracy na szklarni będzie dodatkowym atutem
  • chęć podjęcia pracy na długi okres

Oferujemy

  • pracę na pełny etat
  • funkcję z perspektywą stałego zatrudnienia
  • praca w dobranym zespole w miłej atmosferze
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zwrot kosztów dojazdu (powyżej 10 km)
  • dodatkowo oferujemy pomoc w uzyskaniu dofinansowania do ubezpieczenia zdrowotnego (zorgtoeslag) oraz kosztów zakwaterowania (ET-regeling)