Szczegóły oferty

Pracownik szklarniowy - papryka

Miasto: BLEISWIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w miejscowości Bleiswijk poszukujemy osób do pracy przy ścince papryki.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca to nowoczesna i rozwijająca się firma, która uprawą papryki zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Okres ten pozwolił na wyspecjalizowanie się oraz zdobycie cennych doświadczeń w produkcji wysokiej jakości papryki.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za ścinanie papryki w szklarni.

Oferta dostępna również dla osób poszukujących pracy z zakwaterowaniem.

Wymagania

  • własny transport do pracy
  • doświadczenie w pracy przy ścinaniu papryki nie jest wymagane, ale mile widziane
  • dyspozycyjność i motywacja do pracy
  • znajomość j. angielskiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień