Szczegóły oferty

Pracownik szklarniowy - pelargonie

Miasto: MONSTER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Poszukujemy zmotywowanych osób zainteresowanych pracą na szklarni z pelargoniami w miejscowości Monster.

Opis stanowiska

Praca będzie polegała na czyszczeniu pelargonii. Do głównych zadań osoby zatrudnionej będzie należało obrywanie suchych liści, gałązek lub inne prace związane z prostymi pracami szklarniowymi, pracę to wykonuje się na kolanach lub w pozycji pochylonej.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w szklarni
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - min. w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz na min. 3 miesiące
  • chęć i motywacja do pracy (również w soboty)

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów
  • dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych €20/tydzień